„One Team“ ambasadoriai įteikė išskirtinę dovaną projekto dalyviams

2017 m. gruodžio 23 d., 11:06
R.Vyšniausko nuotr.

Praėjusį trečiadienį „Lietuvos ryto“ ekipa Europos taurės turnyre pasiekė svarbią pergalę prieš Berlyno ALBA klubą, o gausiai „Siemens“ arenoje susirinkę žiūrovai plojimais pagerbė ne tik sportininkus, bet ir „One Team“ programos dalyvius.

FOTO

Eurolyga nusprendė laikotarpio prieš gražiausias metų šventes metu skirti ypatingą dėmesį socialiniam projektui ir „One Team“ vardas skamba net 34 Senojo žemyno miestuose – akcijoje dalyvauja visi 40 Eurolygos ir Europos taurės klubų.

Prieš „Lietuvos ryto“ ir Berlyno klubų susitikimą projekto dalyviai buvo pakviesti ant „Siemens“ arenos parketo ir dalyvavo įspūdingoje ceremonijoje, pristatant abiejų ekipų krepšininkus.

Per ilgąją pertrauką jaunieji sporto entuziastai ne tik išmėgino rankų taiklumą ir drauge su perspektyviais Vilniaus žaidėjais mėtė į krepšį, tačiau ir sulaukė ypatingų suvenyrų.

„One Team“ ambasadoriai „Lietuvos ryto“ ir ALBA ekipose Loukas Mavrokefalidis bei Akeemas Vargas aikštės viduryje jiems įteikė abiejų klubų žaidėjų parašais išmargintus marškinėlius.

„Pagrindinė mūsų misija – kiekviename Senojo žemyno kampelyje teikti prasmingą ir labdaringą paramą vietinėms bendruomenėms.

Norėjau padėkoti visoms 40 komandų, kurios ypatingai stengiasi, jog visi sužinotų, kad esame viena komanda.

„One Team“ savaitė yra puikus būdas atspindėti tą teigiamą darbą, kurį nuolat atlieka daugybė klubų ir žaidėjų.

Šiuo šventiniu laikotarpiu yra labai svarbu parodyti, kad programos dalyviai nėra vieniši“, – apie akciją kalbėjo Eurolygos organizacijos prezidentas Jordi Bertomeu.

bcvilnius.lt

atgal