„Lietuvos ryto“ komanda pradėjo naują „One Team“ sezoną (VIDEO)

2017 m. lapkričio 16 d., 14:10
R.Vyšniausko nuotr.

Jau penktą sezoną iš eilės Eurolygos socialinėje programoje „One Team“ dalyvaujantis „Lietuvos ryto“ klubas yra pasiruošęs suteikti galimybę paaugliams tobulėti ir pasisemti įgūdžių, kurie pravers tiek krepšinio aikštelėje, tiek už jos ribų.

Praėjusią savaitę vykęs Europos taurės mačas tarp Vilniaus ir Limožo komandų buvo ypatingas.

Susitikime apsilankė gausus būrys „One Team“ programos dalyvių, kurie iš pradžių žengė ant „Lietuvos ryto“ arenos parketo ir turėjo galimybę apžiūrėti jos užkulisius.

Projekto vadovas Arminas Vareika drąsino paauglius ir vaikus, kurie netrukus nėrė į krepšinio aistrų sūkurį bei šalia esančioje „Siemens“ arenoje stebėjo Europos taurės turnyro dvikovą.

Po pirmojo kėlinio „One Team“ programos dalyviai sulaukė įsimintino momento – į aikštės vidurį pakviestiems jauniesiems sporto entuziastams nuaidėjo audringos žiūrovų ovacijos.

„Po labai sėkmingo praėjusių metų „One Team“ sezono, šiemet „Lietuvos rytas“ išplėtė savo pajėgas ir darbuosis net trimis kryptimis – su kurčiaisiais krepšininkais, „Special olympics“, jaunaisiais atletais ir Veliučionių socializacijos centru. Pagrindinis šių metų tikslas – suteikti vaikams galimybę prisiliesti prie profesionalaus krepšinio ir tuo pačiu juos mokyti socialinių įgūdžių. Tai – rūkymo, alkoholio prevencija, pasitikėjimas, drąsa, – sakė A.Vareika. – Labai džiaugiamės, kad šį sezoną „One Team“ ambasadoriais tapo tokie garsūs krepšininkai kaip Martynas Echodas, Jimmy Baronas, Loukas Mavrokefalidis ir „Lietuvos ryto“ viceprezidentas Linas Kleiza. Tikimės, jog jie dažnai aplankys jaunimą ir jiems suteiks gyvenimo pamokų.“

„Šiemet, kaip ir pernai, dalyvausime specialiosios olimpiados programoje. Tikrai esame sužavėti ir motyvuoti. Anksčiau tokių dalykų negirdėjome, o jų gal ir nebuvo. Esame labai patenkinti ir daugelio mamų vardu norėčiau nuoširdžiai padėkoti organizatoriams, įkvėpėjams, mūsų pavyzdžiams ir autoritetams, – teigė dalyvio mama Diana Meškelevičienė. – Socialiai įgūdžiai turi ypatingai daug įtakos, juk mes matome pokyčius tik dalyvaudami, matydami ir praktikuodamiesi.Pripažinkime, kad mes visuomenėje sunkiai pasiekiame daugelį dalykų, pavyzdžiui, būrelių, lankomumo, pasirodymų atžvilgiu. Dabar mes esame pastebėti ir galime pasigirti, kad ir integruojami į visuomenę.“

Vienas iš „One Team“ ambasadorių J.Baronas džiaugėsi galėdamas būti projekto dalimi:

„Manau, kad vaikams yra labai svarbu jau nuo pat pirmųjų dienų lavinti sugebėjimus krepšinio aikštėje.

Be abejo, ne mažiau reikšminga ir kita „One Team“ projekto pusė – suburti, nepriklausomai nuo jų rasės, jaunuosius sporto entuziastus kartu ir gerinti jų socialinius įgūdžius. Dabartiniame pasaulyje yra nemažai susiskaldymo, „One Team“ skatina bendradarbiauti ir dirbti kartu“, – kalbėjo J.Baronas.

bcvilnius.lt

atgal