Finišą pasiekė šeštasis „One Team“ projekto sezonas

2019 m. balandžio 02 d., 10:32
R. Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ šeštus metus iš eilės prisidėjo prie Eurolygos socialinio projekto „One Team“, kuris praėjusį savaitgalį sėkmingai pasiekė finišą „Siemens“ arenoje. 

Šio sezono projekto dalyviai Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai šeštadienį, „Betsafe-LKL“ rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ metu, buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanomis, kurias įteikė Juozas Petkevičius. Tai buvo paskutinysis „One Team“ sezono uždarymo akcentas.

Aktyviai bei noriai projekte dalyvavęs jaunimas šio „One Team“ sezono metu turėjo daugybę įvairių užsiėmimų. Nuo treniruočių ir apsilankymų „Ryto“ rungtynėse iki ekskursijų bei diskusijų su Juozu Petkevičiumi, Chrisu Krameriu, Arnu Butkevičiumi bei „Rytas Dance Team“ šokėjomis.

21W0480

Projekto koordinatorius Arminas Vareika pasibaigus šio sezono „One Team“ užsiėmimams buvo pozityvus bei patenkintas nuveiktais darbais.

„Po ketverių metų darbo su „One Team“ programa drįstu teigti, kad tai buvo pats sėkmingiausias sezonas. Iš viso surengėme net vienuolika susitikimų ir apsilankėme šešeriose Vilniaus „Ryto“ namų rungtynėse.

Kiekviename užsiėmime jaunimas turėjo galimybę susitikti su įdomiais žmonėmis, sportininkais, aplankyti įdomias Vilniaus vietas. Džiaugiuosi, kad klubas labai rimtai žiūri į šią programą ir tiki, kad gali padėti jaunimui eiti teisingu gyvenimo keliu.

Programos didžiausias pasiekimas yra tai, kad socializacijos centro darbuotojai atskleidė jog jaunimas nebenori bėgti iš centro, nes praras galimybę dalyvauti programoje. Tai puikiausias klubo, programos lektorių bendro darbo įvertinimas. Nuoširdžiai tikiu, kad padarėme pokytį“ – teigė programos koordinatorius A. Vareika.

Vilniuje įvyko vienuolika „One Team“ treniruočių, kurios buvo rengiamos bendradarbiaujant su programa „Jaunimas gali“.

rytasvilnius.lt

atgal