„Drum Line“

drum line

„Ryto“ ekipos būgnų grupė „Iron Wolf Drum Line“!

Į Lietuvą atkeliauja nauja mada – JAV, daugiausiai NBA ir NCAA pirmenybėse, ekipos turi subūrę savo „Drum Line“ grupes, o krepšinio arenoje muzika ir jos ritmas gali vaidinti svarbią rolę tiek komandos pasirodymui, tiek patiems žaidėjams.

Dabar išmušė jūsų valanda – ieškome 16-25 būgnininkų, kurie taps Vilniaus ekipos grupės dalimi, todėl nedelskite ir pasinaudokite šia galimybe!

„Drum Line“ ketina groti arenoje svarbiausių „Ryto“ klubo mačų pertraukėlių metu, taip pat ir už jos ribų. Vilniaus komandos sirgaliai bus kviečiami telktis rungtynių dieną atliekant pasirodymus miesto centre, automobilių stovėjimo aikštelėse, arenos užkulisiuose.

„Ryto“ ekipa ragina ateiti į du atrankos užsiėmimus, kurie vyks lapkričio 12 ir 26 dienomis 14-19 val. Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje (Subačiaus g. 41).

Potencialūs kandidatai, kuriais gali būti tiek pradedantys, tiek pažengę, privalo užsiregistruoti ir atsiųsti „Drum Line“ vadovui Aaron Spevak (aaronspevak@gmail.com) savo ir galbūt kartu ateisiančių giminaičių bei draugų vardus/pavardes. Vykstant į užsiėmimus, nepamirškite asmens tapatybės kortelės bei ausų apsaugos elementų.

Jei turite papildomų klausimų, drąsiai rašykite „Drum Line“ vadovui Aaron Spevak el. pšt. aaronspevak@gmail.com