1,2 proc.

coveris

Vilniaus „Ryto“ klubas, karo akivaizdoje, ragina išlikti kartu ir toliau skirti paramą ukrainiečiams. Mes tikime, kad padedate Ukrainai ir ketinate tai tęsti ateityje. O jeigu be viso šio palaikymo ukrainiečiams taip pat norite prisidėti ir prie Vilniaus „Ryto“ klubo veiklos, nuoširdžiai sakome Jums ačiū!

Palaikykite „Rytą“ skiriant 1,2 proc. GPM

Iki 2023 m. gegužės 1 d. Jūs galite skirti 1,2% pajamų mokesčio už einamuosius metus ir 4 vėlesnius mokestinius laikotarpius. Šiuo nieko nekainuojančiu žingsniu kviečiame prisidėti prie sostinės krepšinio klubo augimo. 

Skirdami iki 1,2 proc. pajamų mokesčio – galite nurodyti daugiau nei vieną paramos gavėju esantį juridinį asmenį (išskyrus profesines sąjungas ir profesinių sąjungų susivienijimus), ir (ar) meno kūrėją (meno kūrėjus). Bendra jiems skiriama pajamų mokesčio dalis neturi būti didesnė nei 1,2 procento;

  • Nuo šiol paramą skirti galima tik elektroniniu būdu. Tai galite padaryti prisijungus per tinklapį http://deklaravimas.vmi.lt. Skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą, pasirinkite formą Prašymas skirti paramą. Instrukciją, kaip pildyti paraišką galite rasti ČIA.

Svarbūs duomenys:
Paramos gavėjo identifikacinis numeris: 225880090
Paramos gavėjo pavadinimas: VšĮ KK Statyba
Mokestinis laikotarpis: 2022
Gavėjo tipas: 2
Mokestinės dalies dydis – 1,2%

TAPKITE RĖMĖJU

Kiekvieno rėmėjo indelis į „Ryto“ klubo veiklą mums ypač svarbus. Nesvarbu ar tai būtų krepšiniui neabejingas verslas, ar mūsų ištikimas sirgalius, nepraleidžiantis nė vienų rungtynių. Ir ne tik dėl palaikymo, tikėjimo, pergalių džiaugsmo, bet ir dėl suteikiamo finansinio stabilumo bei augimo. Iš rėmėjų gaunama parama sudaro net 80 proc. visų klubo pajamų. Likusieji 15 proc. yra surenkami iš bilietų bei atributikos pardavimų, dar 5 proc. – kitos pajamos.

Visos gautos pajamos yra išleidžiamos: 

  • komandos išlaikymui;
  • krepšininkų aprangoms;
  • sporto inventoriui – jo priežiūrai ir atnaujinimui;
  • jaunimo programos vystymui – kad Vilniuje augtų nauja ir perspektyvi krepšininkų karta;
  • administracijos išlaikymui.