Pristatymo/atsiėmimo būdai

Svarbi informacija

Mieli #RytasFamily atributikos pirkėjai ❗️

Reaguodami į šalyje paskelbtą karantiną ir saugodami savo sirgalių, darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, karantino šalyje metu, fiziškai įsigyti „Ryto“ atributikos bei jos atsiimti „Jeep“ arenoje nebus įmanoma ????‍♂️

Tačiau mūsų internetinė parduotuvė dirba visu pajėgumu ir mielai išsiųsime Jūsų užsakytas prekes į pasirinktą paštomatą ????

Nepasiduokite panikai, liūdesiui, nesirkite bei saugokite vienas kitą. Krepšinis grįš į Vilnių, o jums mūsų arenose tikrai prireiks „Ryto“ atributikos. ????

Šiuo karantino laikotarpiu su kodu Family gausite 25% nuolaidą visoms, e-shope esančioms, prekėms (išskyrus akcijinėms ir naujienoms)????

Prekės bus išsiunčiamos  kartą per savaitę (dažniausiaieinamos savaitės penktadieniais.  Kaip informuoja LPExpress - šiuo metu siuntiniai gali vėluoti dėl didelio siuntinių kiekio. 

Atsiprašome už nepatogumus. Nuoširdžiai dėkojame, kad perkate ir kad laukiate mūsų siuntinių!✉️Kaip mus rasti?


Siuntos Lietuvoje

Mūsų kurjeris LP Express pristato prekes Jūsų nurodytu adresu arba į Jūsų pasirinktą LP Express terminalą. Pristatymo kaina Lietuvoje 3.49 €. Užsakius ir apmokėjus prekes, jos išsiunčiamos artimiausią darbo dieną.

Siuntos užsienyje

Norint gauti prekes į užsienį, pristatymo vietoje prašome pasirinkti Jums tinkančią šalį. Jeigu tokios nerandate, susisiekite el. paštu atributika@rytasvilnius.lt .

Atsiėmimas

Prekes atsiimti galima mūsų biure, Ozo g. 14a, Vilniuje (d.d. 9.00-18.00) arba rungtynių metu prie atributikos stendo.
Atsiimant, prašome turėti savo asmens dokumentą bei pavedimo kopiją.

Atsiimti užsakytas prekes galite tik gavę mūsų patvirtinimą, kad jos paruoštos atsiėmimui. 

Įprastai prekės paruošiamos atsiėmimui artimiausią darbo dieną po apmokėjimo.