Pristatymo/atsiėmimo būdai

Svarbi informacija

Mieli #RytasFamily atributikos pirkėjai ❗️

Reaguodami į šalyje paskelbtą karantiną ir saugodami savo sirgalių, darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, karantino šalyje metu, fiziškai įsigyti „Ryto“ atributikos bei jos atsiimti „Jeep“ arenoje nebus įmanoma ????

Tačiau mūsų internetinė parduotuvė dirba visu pajėgumu ir mielai išsiųsime Jūsų užsakytas prekes į pasirinktą  LP Express paštomatą (siuntimo kaina 3,49 eur.) arba Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (4,59 eur.) . Siunčiame ir į užsienio šalis. Jei nerandate savosios - susiekite su mumis atributika@rytasvilnius.lt ????

Nepasiduokite panikai, liūdesiui, nesirkite bei saugokite vienas kitą. Krepšinis grįš į Vilnių, o jums mūsų arenose tikrai prireiks „Ryto“ atributikos. ????

Karantino metu bus išsiunčiamos  du kartus per savaitę (dažniausiai einamos savaitės antradieniais ir  penktadieniais). 

Nuoširdžiai dėkojame, kad perkate ir kad laukiate mūsų siuntinių!

Linkime būti sveikiems, saugoti save ir kitus, kad ir vėl susitiktume krepšinio rungtynėse.


SVARBI INFORMACIJA IŠ LP EXRESS:

Siuntos gali vėluoti. Karantino metu siuntų kiekiai išaugo dvigubai. Stengiamės koordinuoti procesus ir siuntas pristatyti kaip galėdami greičiau. Nepaisant to, siuntos Lietuvoje gali vėluoti iki 5 dienų, užsienio siuntos ir ilgiau. 

Pristatymas – tik lauke. Siekiant palaikyti saugų atstumą, LP EXPRESS kurjeriai siuntas gavėjui atiduoda tik lauke. Prašome atvykus kurjeriui, išeiti siuntą atsiimti lauke.

Vietoje parašo – asmens dokumentas. Atsiimant siuntą nebereikia pasirašyti. Vietoje to LP Express kurjeris prašo per saugų atstumą parodyti asmens dokumentą, nuo kurio nusirašo 5 paskutinius skaičius. Kad procesas būtų greitesnis, asmens dokumentą prašome pasiruošti iš anksto.

Daugiau siuntų – terminaluose. Didžioji dalis registruotų siuntų, jeigu ant jų nurodytas telefono numeris ir jeigu jos netelpa į pašto dėžutę, nukreipiamos į LP EXPRESS savitarnos terminalus. Apie tai informuojame SMS žinute.

Nespėjus atsiimti siuntos. Siuntos, gautos į pašto skyrių, saugojimo terminas bus pratęstas 30 dienų po karantino pabaigos (išskyrus teismo dokumentus). Nespėjus atsiimti LP EXPRESS siuntos iš terminalo ar kurjerio, ji 15 dienų bus saugoma pašte. Per šį laiką ji bus bandoma pristatyti pakartotinai. Apie tai informuosime SMS žinute ar skambučiu ant siuntos nurodytu telefono numeriu.


Kaip mus rasti?


Siuntos Lietuvoje

Mūsų kurjeris LP Express pristato prekes Jūsų nurodytu adresu arba į Jūsų pasirinktą LP Express terminalą. Pristatymo kaina Lietuvoje į  LP Express terminalą - 3.49 €, į namus - 4.59 . Užsakius ir apmokėjus prekes, jos išsiunčiamos artimiausią darbo dieną.

Siuntos užsienyje

Norint gauti prekes į užsienį, pristatymo vietoje prašome pasirinkti Jums tinkančią šalį. Jeigu tokios nerandate, susisiekite el. paštu atributika@rytasvilnius.lt .

Atsiėmimas

Prekes atsiimti galima mūsų biure, Ozo g. 14a, Vilniuje (d.d. 9.00-18.00) arba rungtynių metu prie atributikos stendo.
Atsiimant, prašome turėti savo asmens dokumentą bei pavedimo kopiją.

Atsiimti užsakytas prekes galite tik gavę mūsų patvirtinimą, kad jos paruoštos atsiėmimui. 

Įprastai prekės paruošiamos atsiėmimui artimiausią darbo dieną po apmokėjimo.