„Ryto rajonų kovos“

www header2

Vilniaus „Rytas“ ir toliau kviečia vilniečius padėti išsiaiškinti, kuriame sostinės rajone komanda turi daugiausiai fanų ir kviečia į rajonų kovas, kurios vyks klubo Facebook ir Instagram platformose atkrintamųjų varžybų principu.

Gegužės 12 d. pasibaigė kovų ketvirtfinalio etapas, kuriame dalyvavo 8 stipriausiai palaikymo sulaukę Vilniaus rajonai. Į finalinį ketvertą išėjo šie Vilniaus rajonai: Žirmūnai, Antakalnis, Justiniškės ir Fabijoniškės. Jau nuo šiandien (gegužės 14 d.) šie rajonai susikaus pusfinalyje, kur su Jūsų pagalba išsiaškinsime, kuriame Vilniaus rajone gyvena daugiausia „Ryto“ fanų. Rajonų kovos įgauną dar didesnę reikšmę, nes mūsų ištikimi fanai „B Tribūna“, nugalejusiam rajonui įsipareigoja padovanoti įspūdingą Vilniaus „Ryto“ graffiti!

Rajonų kovas palaiko mūsų draugai sušių restoranai shke3, kurie turi net 4 sušių restoranus Vilniaus mieste. Užsisakyti sušių.

Dalyvauti Rajonų kovose labai paprasta:

● Sekite kovas mūsų Facebook ir Instagram paskyrose.

● Balsuokite už rajoną, kuriame gyvenate.

● Kviesti savo bičiulius, draugus, kolegas ir artimuosius balsuoti už savo rajoną, nes į kitus etapus pateks daugiausiai fanų balsų surinkę rajonai.

Fanus kovoti kviečiame pasipuošus firminiais „Tavo Rytas“ marškinėliais, ant kurių užrašysime Jūsų rajono pavadinimą ir kuriems dovanojame 20% nuolaidą, o nugalėjęs rajonas galės užsidirbti net 50% nuolaidą. Pirkti marškinėlius.

Kad kovos būtų įdomesnės, kiekviename etape Jūsų laukia įvairūs klubo bei shke3prizai: suši padėklai, kamuoliai, komandos nuotraukos ar marškinėliai su parašais ir daugybė kitų prizų.

Pusfinalio kovų prizai – 48 sušių rinkinys ir marškinėliai su parašais.

Tai kuriame rajone „Rytas“ turi daugiausiai fanų, vilniečiai?

RK7BR Map

119871290 3606827155995493 8460784482656034448 n