7 priežastys

7 priežastys sirgti už „Rytą“

Sakoma, kad Vilnius įsikūręs ant 7 kalvų. Būtent todėl mes išskyrėme 7 priežastis sirgti už mūsų komandą. Kiekviena iš jų – savotiška mini istorija, skirta labai konkrečiam klubo, jo dabarties, ateities ir praeities aspektui. Norime priminti sirgaliams žaidėjus ir trenerius, kurie kūrė Vilniaus krepšinio istoriją, taip pat kalbėsime apie tuos, kurie Vilniuje pradeda savo kelią į didįjį krepšinį.

Priežastis #4: nes čia gimsta žvaigždės 

FB Page Cover7

Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Simas Jasaitis, Robertas Javtokas, Jonas Valančiūnas – visoms šioms Lietuvos krepšinio žvaigždėms Vilniaus komanda tapo tramplynu į karjeros aukštumas.

Prisijunk prie „Ryto“ sirgalių ir stebėk, kaip savo keliu į aukštumas žengia NBA naujokų biržoje pakviestas Deividas Sirvydis. Palydėk į stipriausią krepšinio lygą Vilniaus klubo talentą. Jis pluša, kad juo didžiuotumeisi.

Priežastis #3: nes čia rašoma istorija

FB Page Cover5

2000 metai – nugalėtas favoritas ir iškovotas pirmasis LKL čempionų titulas.

2005 metai – Vilniuje laimėta Eurocup pusfinalio dvikova, o vėliau – ir finalas.

2009 metai – iškovoti visų penkių turnyrų, kuriuose dalyvauta, čempionų titulai.

2016 ir 2019 metai – dramatiškai iškovota Karaliaus Mindaugo taurė.

Prisijunk prie „Ryto“ fanų ir tikėk savo komanda, kuri ne sykį ir ne du įrodė, kad nugali ne didžiausi, o tie, kurie labiau nori laimėti. Pamatyk fantastiškas akimirkas savo akimis. Būk su komanda jos triumfo valandą.

Priežastis #2: nes priešaky – pergalės

FB Page Cover4

Marek Blaževič, Augustas Marčiulionis, Ąžuolas Tubelis, Simas Jarumbauskas, Erikas Jarmolajevas, Einaras Tubutis. Įsidėmėk šias pavardes – jų laukia misija ateityje vesti komandą į naujas aukštumas. Pirmoji jų jau pasiekta. Tai – 2018 metų jaunimo Eurolygos čempionų titulas.

Prisijunk prie „Ryto“ aistruolių ir sek, kaip tobulėja klubo krepšinio piramidės atstovai. Lankykis NKL ir RKL rungtynėse nemokamai ir palaikyk savo miesto jaunimą, kuris dega noru įrodyti esąs vertas tavo pasitikėjimo. Kartu svajones paverskime realybe.

Priežastis #1: nes tai – tavo Vilniaus klubas

FB Page Cover3

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Šakiai – „Ryto“ žaidėjai, kaip ir sostinės gyventojai, yra kilę iš įvairių Lietuvos miestų. Be to, klubo gretose yra latvis, meksikietis, australas bei amerikietis.

Tai – lyg šiuolaikinio Vilniaus veidas: toks pat margas, kaip ir tavo kaimynai bei bendradarbiai.

Prisijunk prie „Ryto“ sirgalių ir palaikyk savus: tuos, kurie gimė ir augo Vilniuje, tuos, kurie į sostinę atvyko iš kitų Lietuvos miestų, tuos, kurie būdami toli nuo gimtinės čia nori jaustis kaip namie. Didžiuokimės būdami Vilniaus dalimi. Pirmyn, vilniečiai!

Nepraleiskite nė vienų „Ryto“ 2019-2020 m. sezono rungtynių! Narystes, kurių kaina prasideda nuo 59 eurų, galima įsigyti bendrovės „Tiketa“ interneto svetainėje arba kasose.