7 priežastys

7 priežastys sirgti už „Rytą“

Sakoma, kad Vilnius įsikūręs ant 7 kalvų. Būtent todėl mes išskyrėme 7 priežastis sirgti už mūsų komandą. Kiekviena iš jų – savotiška mini istorija, skirta labai konkrečiam klubo, jo dabarties, ateities ir praeities aspektui. Norime priminti sirgaliams žaidėjus ir trenerius, kurie kūrė Vilniaus krepšinio istoriją, taip pat kalbėsime apie tuos, kurie Vilniuje pradeda savo kelią į didįjį krepšinį.

Priežastis #7: nes dabar išaušo rytas 

Header8

„Statyba“, „Statyba-Lietuvos rytas“, „Lietuvos rytas“ – šiais vardais vilniečiai vadino stipriausią savo miesto komandą. Ir nors būta įvairiausių diskusijų – tai vieno klubo istorijos dalys. 2017 metais pradėjęs naują etapą klubas pernai pakeitė ir pavadinimą.

Prisijunk prie „Ryto“ fanų ir būk su jais nuo pradžios. Mūsų laukia daug įsimintinų akimirkų ir karštų emocijų. Prieš mus – naujas baltas lapas klubo metraštyje, kurį galime užpildyti kartu. Ateitis laukia mūsų.

Priežastis #6: nes mes – šeima  

Header7

Ar prisimeni, kaip pirmąkart apsilankei „Ryto“ rungtynėse? Galbūt tave į areną atvedė tėtis arba dėdė? O gal pats atvedei savo vaikus ir nuo to laiko sergate kartu? Jei dar neteko čia lankytis, žinok – tai puiki proga tradicijai, nes „Ryto“ sirgaliai – tai bendruomenė.

Prisijunk prie „Ryto“ fanų ir tapk šeimos dalimi. Pajusk vienybę tribūnose ir pats kurk ją, karštai palaikydamas savo komandą ir garsiai skanduodamas kartu su savo šeima ir draugais. Jūsų laukia neužmirštamos akimirkos ir džiugios emocijos.

Priežastis #5: nes tai – jau 55 metai legendų

FB Page Cover9

Rimas Girskis, Algimantas Pavilionis, Jonas Kazlauskas, Šarūnas Marčiulionis, Artūras Karnišovas, Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Robertas Javtokas, Rimantas Kaukėnas, Jonas Valančiūnas.

Tarp šių vardų rasite geriausią šių laikų Lietuvos krepšinio trenerį, 1988 metų geriausią Europos krepšininką tapusį pirmuoju lietuviu NBA, rezultatyviausią visų laikų Lietuvos rinktinės žaidėją ir naudingiausią Eurolygos žaidėją. Ir tai –net nekalbant apie jų visų iškovotus titulus.

Prisijunk prie „Ryto“ sirgalių ir tapk istorijos dalimi. Jau 55 metus tai yra stipriausia Vilniaus krepšinio komanda. Keitėsi klubo pavadinimas, žaidėjai, savininkai, bet viena liko amžinai – tai jos palaikymas tribūnose. Prisijunk ir kartu stebėkime, kaip gimsta legendos.

Priežastis #4: nes čia gimsta žvaigždės 

FB Page Cover7

Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Simas Jasaitis, Robertas Javtokas, Jonas Valančiūnas – visoms šioms Lietuvos krepšinio žvaigždėms Vilniaus komanda tapo tramplynu į karjeros aukštumas.

Prisijunk prie „Ryto“ sirgalių ir stebėk, kaip savo keliu į aukštumas žengia NBA naujokų biržoje pakviestas Deividas Sirvydis. Palydėk į stipriausią krepšinio lygą Vilniaus klubo talentą. Jis pluša, kad juo didžiuotumeisi.

Priežastis #3: nes čia rašoma istorija

FB Page Cover5

2000 metai – nugalėtas favoritas ir iškovotas pirmasis LKL čempionų titulas.

2005 metai – Vilniuje laimėta Eurocup pusfinalio dvikova, o vėliau – ir finalas.

2009 metai – iškovoti visų penkių turnyrų, kuriuose dalyvauta, čempionų titulai.

2016 ir 2019 metai – dramatiškai iškovota Karaliaus Mindaugo taurė.

Prisijunk prie „Ryto“ fanų ir tikėk savo komanda, kuri ne sykį ir ne du įrodė, kad nugali ne didžiausi, o tie, kurie labiau nori laimėti. Pamatyk fantastiškas akimirkas savo akimis. Būk su komanda jos triumfo valandą.

Priežastis #2: nes priešaky – pergalės

FB Page Cover4

Marek Blaževič, Augustas Marčiulionis, Ąžuolas Tubelis, Simas Jarumbauskas, Erikas Jarmolajevas, Einaras Tubutis. Įsidėmėk šias pavardes – jų laukia misija ateityje vesti komandą į naujas aukštumas. Pirmoji jų jau pasiekta. Tai – 2018 metų jaunimo Eurolygos čempionų titulas.

Prisijunk prie „Ryto“ aistruolių ir sek, kaip tobulėja klubo krepšinio piramidės atstovai. Lankykis NKL rungtynėse nemokamai ir palaikyk savo miesto jaunimą, kuris dega noru įrodyti esąs vertas tavo pasitikėjimo. Kartu svajones paverskime realybe.

Priežastis #1: nes tai – tavo Vilniaus klubas

FB Page Cover3

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Šakiai – „Ryto“ žaidėjai, kaip ir sostinės gyventojai, yra kilę iš įvairių Lietuvos miestų. Be to, klubo gretose yra latvis, meksikietis, australas bei amerikietis.

Tai – lyg šiuolaikinio Vilniaus veidas: toks pat margas, kaip ir tavo kaimynai bei bendradarbiai.

Prisijunk prie „Ryto“ sirgalių ir palaikyk savus: tuos, kurie gimė ir augo Vilniuje, tuos, kurie į sostinę atvyko iš kitų Lietuvos miestų, tuos, kurie būdami toli nuo gimtinės čia nori jaustis kaip namie. Didžiuokimės būdami Vilniaus dalimi. Pirmyn, vilniečiai!