Narystė

JBR 1600x900

Vilniaus „Ryto“ JBR klubo narystė antrajai 2022–2023 m. sezono pusei

Lietuvos čempionai Vilniaus „Rytas“ startuoja naujame sezone, kuriame tęsia JBR klubo idėją, ją atnaujindami ir papildydami naujovėmis!

Svarbu! Šiais metais, JBR narystė, kaip ir anksčiau, suteikia galimybę visą sezoną nemokamai lankytis visose Vilniaus „Ryto“ namų rungtynėse, tačiau norint į jas patekti, ne vėliau kaip 24 val. iki rungtynių starto, narystės savininkas turės prisijungti prie savo paskyros Kakava.lt svetainėje ir patvirtinti savo dalyvavimą, t.y. Išsimti bilietą (-us) savo narystei (-ėms) priskirtose vietose. Kaip tai padaryti, galite sužinoti ČIA.

Viso sezono metu gausite nuolatinius priminimus prieš rungtynes, jog nepamirštumėte to padaryti. To nepadarius, 24 val. iki mačo pradžios narystės bilietas atsidurs viešojoje prekyboje ir į rungtynes patekti nebegalėsite.

Priklausomai nuo pasirinkto narystės tipo, klubo narystė taip pat suteiks:

· Turinį, t.y. galimybę fanui tapti kasdienio klubo gyvenimo dalimi, gauti įvairaus ir išskirtinio turinio uždaroje fanų grupėje Facebook platformoje.

· Renginius, t.y. turėti pirmenybę dalyvauti klubo organizuojamuose renginiuose.

· Marškinėlius – visi klubo nariai gaus firminius klubo marškinėlius.

· Dovanas, t.y. pagal pasirinktą narystės lygį kas mėnesį gauti įvairias klubo bei jo partnerių dovanas ir ypatingus pasiūlymus.

· Galimybę gauti nemokamą bilietą į kiekvienas Vilniaus „Ryto“, Vilniaus „Kibirkšties“ bei „Ryto“ jaunimo sistemos komandų namų rungtynes vykstančias „Jeep“ arenoje.

Naudu lentele

Įsigijus narystę, kviečiame iš karto prisijungti prie JBR klubo Facebook grupės. Prisijungiant jums kaip slaptažodį reikės įvesti savo naujosios narystės septynių skaitmenų kodą.

Dėl kitų narystės naudų, kaip marškinėliai ir kitą, su jumis susisieksime atskiru laišku pasibaigus narysčių prekybai.

PIRKTI NARYSTĘ.

PIRKTI ONLINE NARYSTĘ.