DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie JBR fanų klubą.

– Kaip pasirinkti vietą „Jeep“ arenoje?

„Jeep“ arenoje vykstančioms rungtynėms narystė bus be konkrečių vietų (išskyrus perkantiems Raudonas (199 eur vertės) narystes). Galėsite sėsti kur pageidaujate. Su Raudonos narystės savininkais susisieks asmeninis vadybininkas ir susiderins konkrečią vietą „Jeep“ arenoje.

– Kodėl man reikia užpildyti anketą – https://bit.ly/JBR-anketa?

Kad galėtume suteikti klubo teikiamas naudas (marškinėlius, dovanas, pasveikinti su Gimtadieniu, pateikti svarbią informaciją), įsigijus narystę prašome Jūsų užpildyti anketą. Pažadame neįkyrėti Jums su informacija.

– Kur yra narystės bilieto numeris, kurį reikia įvesti anketoje?

Numerį rasite ant bilieto, kurį gavote el. paštu, kairiame viršutiniame kampe.

– Ar aš gausiu fizinę narystės kortelę?

Nuo šio sezono pereiname prie virtualių narystės kortelių. Tačiau jaučiantis sentimentus fizinėms kortelėms, galės papildomai užsisakyti tokią kortelę atviros prekybos  metu, kuri prasidės 08 16.

– Kokioje platformoje bus pateikiamas nariams skirtas turinys?

Turinys šiuo metu bus pateikiamas uždaroje Facebook grupėje. Kviečiame visus jungtis: https://www.facebook.com/groups/995056934620228. Norint patekti į grupę Jums reikės įvesti narystės bilieto numerį.

– Kaip aš pateksiu renginius bei į rungtynes?

Jums reikės parodyti narystės bilietą, kurį gavote ją įsigydami. Rekomenduojame bilietą išsaugoti savo išmaniajame įrenginyje, kad visada operatyviai galėtumėte parodyti prie durų.

– Kodėl ASG arenoje nėra vietų?

Pirkdami narystes, ASG arenoje vykstančioms rungtynėms galite pasirinkti norimą sektorių, tačiau konkrečias vietas gausite prieš rungtynes atsiimdami bilietus iš „Tiketa“ sistemos. Tai turime daryti, kad galėtume lanksčiai reaguoti, jei keisis reikalavimai dėl žiūrovų susodinimo renginiuose. Konkrečios vietos ASG arenoje priskiriamos tik Raudonos narystės nariams.

– Ar šeimos nariai rungtynių metu galės sėdėti vienas šalia kito?

Taip, šeimos nariai, turintys Galimybių pasą, galės sėdėti kartu.

– Kas yra asmeninis vadybininkas ir ką jis veikia?

Tai yra klubo administracijos priskirtas žmogus, kuris pirmenybės tvarka atsako į Jūsų užduodamus klausimus, siekiant suteikti geriausią įmanoma patirtį, taip pat asmeniškai praneša apie įvairias klubo naujienas ar pokyčius.

– Ar JBR nariai galės nemokamai stebėti rungtynes „Go3“ platformoje?

Ne, to daryti nemokamai negalės. JBR nariams norint stebėti „Betsafe–LKL“ rungtynes internetu, reikės atskirai užsisakyti „Go3“ prenumeratą. 

*Asmeninis vadybininkas priskiriamas tik Raudonos narystės turėtojams.