Bilietų grąžinimas

Informacija dėl bilietų grąžinimo į neįvykusias 2019/20 m. krepšinio sezono rungtynes

(2020.08.31)

Š.m. rugsėjo 1-14 d., turite galimybę susigrąžinti pinigus už bilietus į neįvykusias Vilniaus „Ryto“  2019/20 m. krepšinio sezono namų rungtynes.

Prašome solidarizuotis su komanda ir krepšiniu bei jau įsigytus bilietus į rungtynes panaudoti naujo sezono rungtynėms. Taip pat galite panaudoti išleistą sumą įsigyjant bilietus į draugiškas rungtynes su Atėnų „Panathinaikos“ (pasiūlymas negalioja pirkusiems bilietus Pramogaukit.lt). Prašome Jūsų ne vėliau kaip likus 7 dienoms iki pageidaujamų rungtynių užpildyti formą, kad galėtume atsiųsti naujus bilietus: http://bit.ly/Ryto-bilietu-grazinimas

Visgi norintys grąžinti bilietus, galite tai padaryti:

• E.bilietai gali būti grąžinami prisijungus savo duomenimis interneto tinklalapyje www.tiketa.lt.

• Kasoje įsigytus bilietus galima grąžinti tik toje kasoje, kurioje jie buvo pirkti. Norint atsiimti sumokėtus pinigus, kasoje būtina pateikti įsigytus bilietus ir pirkimo kvitą.

Dovanų kuponų bilietams grąžinti negalima. Jų galiojimą pratęsėme iki 2020-12-01.

 

Svarbi informacija dėl įsigytų bilietų į rungtynes, kurios neįvyks dėl kilusios pandemijos ir dėl šio sezono narysčių

(2020.03.16)

Bilietai. Prašome solidarizuotis su komanda ir krepšiniu bei jau įsigytus bilietus į rungtynes panaudoti kito sezono rungtynėms. Jūsų turimi bilietai galios į kito sezono rungtynes su komanda, į kurios rungtynes bilietus esate įsigyję. Visgi norintiems grąžinti bilietus, galėsime pasiūlyti tai atlikti „Tiketos“ kasose arba internetinėje svetainėje rugpjūčio mėnesį (data bus patikslinta), kadangi dėl anksčiau pasibaigusio sezono netekome tiesioginio pajamų šaltinio.

Narystės. Kaip ir Jūs, taip ir mes likome be rungtynių. Šio sezono nariams pažadame, kad galėsite pirmieji pratęsti narystes kitam sezonui už specialią Jums kainą. Pratęsiantiems narystes papildomai padovanosime dovanų kuponą, kurį galėsite panaudoti įsigyjant klubo atributiką arba bilietus į rungtynes savo artimiesiems. Kupono suma bus lygi 25% šio sezono narystės kainos sumos.