Abonementai

Informacija dėl kompensacijos už 2020-2021 m. sezono abonementus. 

(2021.07.02)

Po gautų apklausos dėl kompensacijos už abonementus rezultatų, sakome didelį AČIŪ už Jūsų palaikymą, išreikštą lojalumą ir norą kompensaciją palikti „Ryto“ klubui. Mums tai labai svarbu ir didelė parama. 

Tačiau mes prasidėjus 2021-22 m. sezono abonementų prekybai Jums pasiūlysime specialią nuolaidą kito sezono abonementui arba dovanų čekį atributikai „Ryto“ el.parduotuvėje, dėl kurio reikės kreiptis į mus. Taip pat dėkojame už abonementų grupėje išsakytas mintis. Pirmyn, vilniečiai!

Apklausa dėl kompensacijos už abonementus. 

(2021.06.18)

Dar kartą dėkojame Jums už palaikymą 2020-21 m. krepšinio sezone. Jūsų palaikymas mus užtikrintai vedė į LKL finalą.

Pasibaigus krepšinio sezonui, kaip ir žadėjome, norime kartu su abonementų savininkais aptarti abonementų kompensacijos klausimą, kai dėl praėjusių metų rudenį atsinaujinusios COVID-19 pandemijos ir Vyriausybės paskelbto karantino abonementų savininkai negalėjo lankytis rungtynėse, kurių buvo 12 iš 27 sužaistų. Jus netekote galimybės stebėti rungtynių gyvai, mes neturėjome galimybės žaisti fanų akivaizdoje, taip pat netekome pajamų iš bilietų, atributikos, barų pardavimų, partnerių. Gyvenimas klube nesustojo – vyko namų ir išvykos rungtynės, pasiruošimo procesas, į kurį buvo investuoti surinkti pinigai už abonementus.

Norime kartu nuspręsti kaip pasielgti šioje situacijoje. Kviečiame Jus išsakyti savo nuomonę parengtoje apklausoje.

Apklausoje rasite galimus kompensavimo būdus už rungtynes, kuriose neturėjote galimybės lankytis. Įvertinsime apklausos rezultatus ir priimsime sprendimą, kad ir koks jis būtų. Žinodami savo finansinę situaciją, prašome Jūsų rinktis ne pinigų grąžinimo būdą. Suprasime ir kitą Jūsų pasirinkimą.

Apklausą prašome užpildyti iki šių metu birželio 22 d. 12:00.